Všetky kategórie

firemný profil

nedefinované

Spoločnosť Glite Electronics CO., Ltd, založená v roku 2013, sa stala komplexnou LED spoločnosťou s kombináciou výskumu, výroby, marketingu a služieb. S viac ako 1500 štvorcovými metrami bezprašnej dielne, viac ako 100 zamestnancami, modernizovanými zariadeniami, Glite ponúka spoľahlivú kvalitnú efektívnu dodávku a konkurencieschopnú cenu, vďaka ktorej sme získali globálnu reputáciu. Ako jeden z najviac mladých, ale profesionálnych výrobcov pre LED Strip a lineárne svetlo v Číne sme kvalifikovaní pre najnovšie CE, ROHS, naše produkty boli predané do viac ako 70 krajín.

Od roku 2014 do roku 2022 spoločnosť Glite vyvíjala rôzne produkty na ďalší predaj pre riaditeľa supermarketu/predavačov/online predajcov, ako napríklad LED neónové svetlo/LED vysokonapäťové pásy/COB LED pásy/LED senzorové pásy/LED kempingové svetlo/LED osvetlenie skrine atď. podpora prispôsobených produktových služieb. Vy máte potreby, my máme riešenia. Urobíme všetko pre to, aby sme vyhoveli vašim potrebám. Pomôžte klientovi vybudovať si vlastnú značku, dizajn, produkt, od vzorovej zákazky až po bežnú masovú výrobu produktu, preniesť myšlienku do reality. Naším cieľom je, aby naše produkty osvetlili každý kút sveta a priniesli ľuďom teplo a vizuálny šok. ROZSVIETLIŤ, ROZSVIETLIŤ. Nikdy sa nezastavíme, aby sme sa pohli ďalej.

Glite TEAM

Vincent Lau

Vincent Lau

Generálny riaditeľ

Vincent má viac ako 10-ročné skúsenosti v zahraničnom obchode a exporte a mnohokrát sa zúčastnil na Frankfurtskej výstave osvetlenia. Často tiež navštevuje významných zákazníkov po celom svete. Určuje umiestnenie produktu spoločnosti, strategické ciele, prevádzkové plány, alokáciu kapitálu a ďalšie rozhodujúce záležitosti. „MAKE LIGHT, LIGHT UP“ je slogan spoločnosti Glite. Vincent ako líder spoločnosti a určite osvetlí každú časť sveta produktmi Glite!

Marcus Qin

Marcus Qin

Technický riaditeľ

Marcus sa k nám pripojil od čias, keď bol Glite tímom o veľkosti len niekoľkých ľudí. Je to veľmi autoritatívny inžinier v priemysle LED. Technické záležitosti, ako je návrh dosky plošných spojov, zapojenie a ladenie rozsiahlych projektov LED na mieste a zostavenie riadiaceho softvéru, sú pre neho jednoduché. V súčasnosti Marcus vyškolil 4 mladých inžinierov pre Glite. Každý z nich je zodpovedný a trpezlivý. Týmto spôsobom boli efektívne zodpovedané technické otázky veľkého počtu predajcov našej spoločnosti. Výrazne zvýšená spokojnosť zákazníkov s nami.

Amy Zhu

Amy Zhu

Manažér zahraničného obchodu

Amy je obchodnou manažérkou Glite China a má viac ako 6-ročné obchodné skúsenosti. Ako manažér čínskeho domáceho obchodu bol Liam vždy v prvej línii. V priebehu rokov bol takmer vo všetkých provinciách v Číne kvôli potrebe navštíviť klientov. On a inžinier sú vždy na mieste, keď sa projekty osvetlenia dostanú do ťažkostí. Liam je tiež generálnym riaditeľom obchodnej webovej stránky Glite China. „Vždy sa odvážte vyzvať svoju slabosť“ je jeho životným mottom.

glitelighting.en.made-in-china.com/

Liam Lau

Liam Lau

Manažér domáceho (CN) obchodu

Liam je obchodným manažérom Glite China a má viac ako 6-ročné obchodné skúsenosti. Ako manažér čínskeho domáceho obchodu bol Liam vždy v prvej línii. V priebehu rokov bol takmer vo všetkých provinciách v Číne kvôli potrebe navštíviť klientov. On a inžinier sú vždy na mieste, keď sa projekty osvetlenia dostanú do ťažkostí. Liam je tiež generálnym riaditeľom obchodnej webovej stránky Glite China. „Vždy sa odvážte vyzvať svoju slabosť“ je jeho životným mottom.

shop27417936vf641.1688.com/

Theo Wang

Theo Wang

Výroba údajov

Theo je vedúcim výrobného oddelenia v továrni. Je to pekný a stály chlap. Jeho celkové plánovacie schopnosti sú veľmi dobré. Hneď ako vyjde výrobná zákazka, vie zariadiť oddelenie tak, aby produkt vyrábalo veľmi efektívne. Zohral nezastupiteľnú úlohu ako „koleso“ medzi obchodným oddelením a výrobným oddelením. Vďaka dobrej tímovej chémii môže Glite zabezpečiť, aby sa objednávky dostali k zákazníkom včas a dokonale.

Francesca Chen

Francesca Chen

Dozorca kvality

Ako všetci vieme, kvalita produktov a servisný prístup môžu najlepšie určiť spokojnosť zákazníkov. Francesca je zodpovedná za kontrolu kvality produktov. Jej dohľad nad procesom testovania bol vždy starostlivý. Od vzoriek až po veľkoobjemové objednávky si každý výrobok po dokončení vyžaduje niekoľko funkčných testov. Vždy bolo jej zásadou, aby produkty, ktoré prechádzajú jej rukami, spĺňali štandardy testovacej agentúry a dodávali sa s výrobkami s nulovými chybami.

Amber Lau

Amber Lau

Účtovníci a audítori

Amber sa venuje najmä práci ekonomického dozoru. Sleduje hospodársku činnosť podnikov, nachádza problémy, kladie otázky a nastavuje riešenia tak, aby poskytovala dobrú podporu a riadenie pre ekonomický rozvoj podnikov, ktoré sa legálne zaoberajú finančnými činnosťami. účinok.

Thomas Day

Thomas Day

Vedúci nákupu a vedúci skladu

Thomas je zodpovedný najmä za nákup produktových surovín a prácu s počítaním množstiev. Má silnú schopnosť vysporiadať sa s ťažkosťami pri práci. Dodávku materiálu vie zvážiť z dlhodobého hľadiska, takže výrobné oddelenie dokáže získať materiály na výrobu v kritických momentoch. Thomas poskytne spätnú väzbu hneď, ako zistí konflikt medzi detailmi objednávky a materiálmi. Ak sú niektoré objednávky veľmi naliehavé, bude flexibilne rokovať aj s dodávateľmi surovín, aby zabezpečil, že výrobky budú hotové načas.

Zoe Peng

Zoe Peng

Elita zahraničného obchodu

Ako elita zahraničného obchodu v Glite je Zoe zdatná v mnohých zručnostiach a môže prispieť k tímu mnohými spôsobmi. Zoe sa vie vcítiť do klientov, takže jeho servisný prístup klienti vždy chválili. Má silnú schopnosť učiť sa a každý prispôsobený produkt zvyšuje jeho obchodné schopnosti. Vždy si zachováva mentalitu „YOLO“, čím obohacuje každý jeho deň.

Collin Sun

Collin Sun

Manažér zahraničného obchodu

Collin je generálnym riaditeľom webovej stránky Shenzhen Glite na Alibaba. Collin bol jedným z prvých členov rodiny Gliteovcov. Jeho dlhoročné skúsenosti v zahraničnom obchode mu umožnili udržiavať dobré dlhodobé kooperatívne vzťahy s váženými zákazníkmi z celého sveta. Jeho schopnosť analyzovať potreby produktov zákazníkov je veľmi silná: Dobré meče sa vyrovnajú hrdinom a Collin bude vždy tým, kto vrhá meč.

shenzhengglitelighting.en.alibaba.com/

certifikát

PFT

PFT

SFT ROHS

SFT ROHS

ISO9001

ISO9001

CE

CE

EMC CE

EMC CE

EMC

EMC

IP68

IP68

IP67

IP67

Dielňa

Glite SHOW

Horúce kategórie